PUBG’a Yeni Bir Harita Gelecek

PUBG'a eklenecek yeni harita, bir çöl haritası olacak. 

PlayerUnknown’s Battlegrounds için, dönemimizin en popüler oyunu diyebiliriz. Oyunun kırdığı rekorlar da herkes tarafından biliniyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın izlenme sayıları, çevirimiçi oyuncu sayısı ve satış rakamları almış başını gidiyor. Ki şu an PlayerUnknown’s Battlegrounds, sadece PC platformunda oynanabiliyor. Bilindiği üzere PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın geliştiricisi, oyunun yeni nesil konsollarda da oynanabilmesi için Microsoft ve Sony ile görüşmeler yaptı. Yani oyun her an Xbox One’a bir süre sonra PlayStation 4’e gelebilir diye umuyoruz. Oyunun konsollara gelmesinin de, oyunun popülerliğini artıracağı düşünülüyor.

Elde ettiği başarılara rağmen PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın henüz erken erişimde olduğunu da hatırlatalım. Oyun erken erişimde olduğu için, oyunun sadece bir tane haritası bulunuyor. Oyunun haritalarının artacağı biliniyordu; ancak erken erişimde olduğu için yeni bir haritanın eklenmesi beklenmiyordu. Fakat bugün, oyuna gelecek yeni bir haritanın görselleri yayımlandı.

Çöl temasına sahip olan bu yeni haritanın, Meksika’ya benzetilerek geliştirildiğini hatırlatalım. Bu haritanın oyuna ne zaman ekleneceği de henüz bilinmiyor. Yakın zamanda gelmesini umuyoruz. Oyunun görsellerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE