PUBG’a Senaryo Modu Gelmeyecek

PlayerUnknown's Battlegrounds'a senaryo modunun gelmeyeceği kesinleşti.

Bilindiği üzere PlayerUnknown’s Battlegrounds, bir senaryo modu için oldukça elverişli. Oyundaki adanın oldukça bir başarılı bir senaryo modu çıkarabileceği düşünülüyordu. Oyunun geliştirici  Brendan Greene de oyundaki adanın çok güzel bir hikayeye ev sahipliği yapabileceğini söylemişti. Biz de yaklaşık bir ay önceki haberimizde bundan bahsetmiştik, hatta bir senaryo modu için heveslenmiştik.

PlayerUnknown’s Battlegrounds için yeni yapılan açıklamalara göre ise, oyuna hiçbir zaman senaryo modu gelmeyecek. Tabii yanlış anlaşılmasın,  Brendan Greene bu isteğinden hala vazgeçmedi ancak, şu an bunu yapamayacaklarını kesin bir dille belirtti. Şu an bu mod için yeterli zaman ve kaynağa sahip olmadıklarını belirten Greene, şunları söyledi: “Oyuna bir senaryo modunu eklemeyi çok isterdim. Oyundaki ada haritası böyle bir senaryo modu için çok uygun olabilirdi ama ne yazık ki şu an böyle bir şey yapabilmek için kaynağımız yok. Ada haritasının bir hikayesi olduğu için eskiden, oyuna bir senaryo modunu eklemenin güzel olacağını düşünmüştüm. Hatta eşli oyuncu temelli bir senaryo modu bile olabilirdi bu. Fakat artık bunu yapabilmek için yeterli kaynağımız ve zamanımız yok. Artık PUBG oyunumuza böyle bir şey eklemek için hiçbir planımız yok. Kısacası, oyuna bir senaryo modu gelmiyor.”

Göründüğü üzere bu konu ile ilgili söylenenler oldukça kesin. En azından hala, geliştirici ekibin bu senaryo modunu istediğini biliyoruz. Umuyoruz ki bir gün, bunun için yeterli zaman ve kaynağa sahip olabilirler.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE