PUBG’a Senaryo Modu Eklenebilir

PlayerUnknown's Battlegrounds'ın geliştiricisi, oyuna tek kişilik senaryo modu eklemek istediğini söyledi.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın geliştiricisi Brendan Greene, Reddit’te Ask Me Anything etkinliği düzenleyerek gelen soruları cevaplandırdı. Bunlardan en dikkat çekeni ise, “senaryo modu” konusu oldu.

Brendan Greene, oyuna bir gün senaryo modu eklemek istediğini söyledi. Ancak şu anda buna zamanları olmadığını da belirtti. Bilindiği üzere Brendan Greene, oyunda Battle Royale modunu geliştirmişti. Ayrıca oyunun ismini de kendi kullanıcı adından yola çıkarak bulmuştu. Green’in Reddit’teki kullanıcı adı PlayerUnknown. Greene için bu oyun her açıdan önemli.

Eğer Greene, bu oyuna senaryo modu koymak istediğini söylüyorsa, inanıyoruz ki buna en yakın zamanda fırsat bulacaktır. PlayerUnknown’s Battlegrounds şu an en çok oynanan oyun. Oyunun başarısı göz önünde bulunursa, oyun senaryo modunun altından başarı ile kalkabilir. Brendan Greene, oyundaki adanın çok güzel bir hikayeye ev sahipliği yapabileceğini söyledi.

Greene’in Ask Me Anything etkinlğinde, başka sorular da cevaplarını buldu. Oyuna yeni araçlar eklenecek. Yani yakın bir zamanda, oyunda yeni araçlara binebileceksiniz. Greene, gece haritalarının hala test aşamasında olduğunu da bu etkinlikte belirtti.

Senaryo modu ile ilgili ise; BlueHole ekibinin senaryo modu üzerinde çalıştığı duyurulmuştu. Tabii başlangıç olarak bu sadece fikir aşamasındaydı. Umarız önümüzdeki zamanlarda bu konu ile ilgili çalışmalara başlarlar.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE