PUBG, Xbox’ta da Rekor Kırmaya Başladı

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Xbox One'da  da oyuncu sayısında rekor kırdı.
PUBG

PlayerUnknown’s Battlegrounds’tan, bir rekor haberi vermeden bahsetmemiz neredeyse imkansız hale geldi. PC platformundaki oyuncu sayısı, Steam pltformundaki popülerliği ve kutulu versiyonu ile satış rekorları kıran oyun bu sefer de Xbox One üzerinde adından söz ettiriyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın Xbox One için çıkış yapması oldukça yeni olmasına rağmen, oyunun Xbox versiyonuna da oyuncular oldukça ilgi göstermişti. Bu süre içinde oyunu konsolda oynayanlar da oyunun konsol sürümünde daha da iyi hale gelmesine katkıda bulunmuş oldu. Microsoft’un yaptığı paylaşıma göre ise; PUBG için yeni bir rekor kırdı demenin vakti geldi.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un konsoldaki oyuncu sayısı, 3 milyonu geçti. Bunlar elbette ki geride bıraktığımız 2017’nin verileri. Bu verilerin de Microsoft’un resmi konsol sitesi üzerinden paylaşıldığını belirtelim. PC platformunda da günlük oyuncu sayısının 3 milyondan fazla olduğunu hatırlatalım. Ayrıca oyunun Xbox One versiyonu için 16 Ocak’ta bir eklenti gelecek. Bu eklenti de konsolun kontrolcüsü ve envanter yönetimi ile ilgili ipuçları içerecek.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE