PUBG, Televizyona Uyarlanabilir

PlayerUnknown’s Battlegrounds, dizi ya da film olarak karşımıza çıkabilir.

Popüler oyun PlayerUnknown’s Battlegrounds’un dizisinin veya filminin yapılması için gerekli kişilerle görüşmelerin yapılmaya başlandığı söylendi. PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın CEO’su Chang Han Kim, oyun PlayStation 4 için çıktığında, işlerinin bitmeyeceğini söyledi. Geliştirici ekip, PUBG’ın eğlence sektörüne açılmaya devam etmesini istiyor. Chang Han Kim, bu isteklerini de şu sözlerle dile getirdi: “PUBG markasının evrensel bir şey olmasını çok isterim. Bu markayı elektronik spor dalına, film dalına, drama dalına, çizgi film dalına ve animasyon dalına taşımak istiyoruz. Hatta bu konuda Hollywood ve Netflix ekiplerindeki birçok önemli kişiden de telefon aldık ve bizler şu an her şeye sıcak bakıyoruz. Bizim rüyamız, video oyunu temelli yeni bir kültür yaratmak.”

Açıkçası PUBG hayranlarının bu habere çok sevindiğine eminiz. PUBG’ın geliştiricilerinin, oyuna bir hikaye modu eklemeyi çok istediklerini; ancak şartlar dolayısıyla bu isteklerinden vazgeçmek zorunda kaldıklarını hatırlatalım. Belki PlayerUnknown’s Battlegrounds bir şekilde televizyona ya da beyaz perdeye uyarlanırsa, geliştirici ekibin hayalinde hikayeyi bir nebze de olsa görme şansımız olabilir.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, PC ve Xbox One platformlarında oynanabilir olduğunu ve 2018 yılı sona ermeden, PlayStation 4 için de çıkış yapacağını hatırlatalım. Bakalım geliştirici ekibin Hollywood ve Netflix ile yaptığı görüşmelerden bir şeyler çıkacak mı, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

1 Comment

  1. oha televizyonada mı uyarlayabiliyormusuz

    Reply

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE