PUBG, Rekor Kırmaktan Bıkmadı

PlayerUnknown’s Battlegrounds, PC platformunda rekor kırmaya devam ediyor.

Bilindiği üzere uzun zamandır erken erişimde olan popüler oyun PUBG, kısa bir süre öne çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun resmi olarak çıkış yapması, ilk günlerde büyük bir değişikliğe sebep olmamıştı. Ancak PUBG, resmi çıkışını yaptıktan bir hafta sonra, oyunu sayısındaki değişiklikler göze çarpmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde PUBG, Steam üzerinde 3 milyon anlık oyuncuya ulaşarak yeni bir rekora imza attı. Daha önce de PUBG’ın 2 milyon anlık oyuncu ile rekor kırdığını; dolayısıyla bu sefer de kendi rekorunu geçtiğini belirtelim. Bu arada bu süre içinde, 1,5 milyon oyuncu da hile yaptıkları için oyundan uzaklaştırıldı. Yani PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncu sayısında gerçekten de oldukça başarılı bir konumda bulunuyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 3 milyon anlık oyuncuyu geçmesini ise, Twitter’da bu haberi takipçileri ile paylaşarak kutladı. PlayerUnknown’s Battlegrounds’nın resmi Twitter hesabından, Steam anlık oyuncu sıralaması paylaşıldı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın resmi olarak 21 Aralık 2017’de çıkış yapmış olduğunu hatırlatalım. Ayrıca Xbox One üzerinde de erken erişimde olan oyun, yakın zamanda PlayStation 4’e de gelecek.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE