PUBG, PS4 Platformu İçin Gelebilir

PUBG'ın geliştiricisi, Sony ile görüşmeler yapıyor; tabii ki PUBG'ın PS4 versiyonu için. 

Dönemin en başarılı oyunlarından biri olan Playerunknown’s Battlegrounds’ın, satış rakamları gün geçtikçe yükseliyor. PC platformunda da en çok oynanan oyunun Playerunknown’s Battlegrounds olduğunu belirtelim. Hal böyle oyunun yeni nesil konsollar için de çıkış yapması bekleniyor.

Playerunknown’s Battlegrounds’ın Xbox One konsollarına geleceği biliniyor. Şimdi de PS4 platformuna gelebileceği konuşuluyor. Playerunknown’s Battlegrounds’ın geliştiricisi Breandan Greene, oyunun PlayStation 4 versiyonu için Sony ile görüşmeler yaptıklarını belirtti. Breandan Greene, Bloomberh Technology ile yaptığı röportajında, PS4 müjdesine ek olarak, oyunun Xbox One sürümün de birkaç ay içinde geleceğini belirtti.

Playerunknown’s Battlegrounds’ın yeni nesil konsollara da gelmesi ile, oyunun popülerliğinin artacağı tahmin ediliyor. bu konu ile ilgili en büyük örnek, Minecraft olabilir. Bilindiği üzere Minecraft, konsollara çıkışını gerçekleştirdikten sonra, bütün dünyada satış rekorları kırmıştı. Playerunknown’s Battlegrounds, zaten PC’de satış rekorları kırıyor.  Buna bir de konsollar eklendiğinde, çıkacak rakamları tahmin bile edemiyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE