PUBG Dosyalarını Değiştirirseniz, Ban Yiyebilirsiniz

PlayerUnknown’s Battleground'ın banlama şartları değişiyor. Hile artık, sadece üçüncü parti yazılımlar ile olmayacak. Eğer bilgisayarınızda oyunun dosyalarını değiştirirseniz hile yapmış olarak kabul edileceksiniz ve bu yüzden ban yiyebilirsiniz.

Popüler oyun PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın oynayanı çok olduğu için, hile yapanı da çok oluyor haliyle. Oyunun yapım şirketi, bu konuda oldukça hassastı. Hile yapan oyuncularını fark ettikçe banlıyorlardı. Ancak oyunun hile kavramı çok net değildi. Mesela üçüncü parti yazılımlar net bir şekilde hileye giriyor ancak sadece hile yapmak sadece bununla sınırla kalmıyordu.

Oyunun dosyalarına girip bazı şeyleri değiştirerek de hile yapmak mümkün. Bunun en büyük örneği ise; oyunun yeni güncellemesi olabilir. Bu güncelleme ile oyuna sis eklendi. Bilgisayarınızdaki dosyalara girip, bu sisi kaldırmak da mümkün. Ancak bunu yaparsanız; herkes sisli bir görüntüyle oynarken siz onlara göre sissiz bir alanda oynadığınız için daha avantajlı olacaksınız. Bu da bir nevi hile yapmak demek.

Oyunun geliştircileri de böyle düşünmüş olacak ki, bu yeni güncelleme ile, banlama şartlarını da güncellediler. Geliştiricilerin söylediğine göre; oyundaki dosyaları değiştirirseniz ve bu değiştirilmiş dosyalarla oyuna girerseniz hile yapmış olacaksınız. Ve sistem sizi bu yüzden banlayabilecek.

Beğendiysen Oyla ! :)

3 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE