PSVR’ın Sinema Modu Tanıtıldı

Sony Japonya, PlayStation 4 oyun konsoluna özel olarak tasarlanan PSVR sanal gerçeklik gözlüğünün sinema modu hakkında bilgi verdi.

Naughty Dog’un geliştirdiği Uncharted 4: A Thief’s End sinema modunda oynanırken, izleyecilerin büyülendiği belirtildi. PSVR’ın sinema modu büyük, orta ve küçük olmak üzere 3 farklı ekran boyutu seçeneğini kullanıcılarına sunarken, büyük ekranda sizi 226 inçlik bir ekran bekliyor olacak. Orta boy ekran tüm görüş açınızı kaplarken şu an için en ideali olduğu düşünülüyor. Öte yandan, bu modu kullanmak için herhangi bir TV’ye de ihtiyacınız bulunmuyor, tüm tecrübeyi PSVR sanal gerçeklik gözlüğünün içinden yaşıyorsunuz.

Sony, ilerleyen süreçte PSVR ve PS4’ün 360 derece video içerikleri de destekleyeceğini söylerken, lansman tarihine doğru daha fazla bilginin paylaşılacağı açıklandı. PSVR, 13 Ekim 2016’de 399 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

2016’da tüketici sürümleri piyasaya çıkan sanal gerçeklik cihazları tüketicileri etkilemeyi başarmışa benziyor. PSVR dışında Oculus ve HTC Vive sektörün diğer iddialı iki ürünü olurken PSVR’ın pazar lideri olması bekleniyor. Bu üç marka dışında Micorosoft’un arttırılmış teknolojisiyle (AR: augmented reality) çalışan  HoloLens’i büyük bir merakla bekleniyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE