PS4’ün 4.00 Güncellemesi İçin Beta Testleri Başlıyor

PlayStation 4’e yakın zamanda gelecek 4.00 güncellemesi için son hazırlıklar devam ederken Beta testlerinin düzenleneceği açıklandı.

Sınırlı sayıda PS4 kullanıcısının katılacağı Beta testleri için en az 18 yaşında olmanız ve PS4 konsolunuzun internet bağlantısı olması gerekiyor. Keza benzer Beta testlerinin 3.00 ve 3.50 güncellemeleri içinde yapıldığını hatırlatalım. Öte yandan 4.00 sürümünü test edeceklerin istedikleri zaman 3.55’e geri dönebilecekleri belirtiliyor. Sadece PS4 kullanıcı adınızı kullanarak katılabileceğiniz Beta testleri Ağustos başında devreye alınacak.

Yeni güncellemenin hangi yenilikleri beraberinde getireceği henüz açıklanmazken, Beta sürecinin yakından takip edilip elde edilen sonuçlara göre nihai kararlar alınacağı düşünülüyor. Sony son büyük güncellemesi olan 3.50’yi Nisan 2016’da tamamlamıştı. PlayStation Plus hub, Twitter üzerinden video paylaşımı gibi özellikler eklenmişti.

Son dönemde Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation Neo üzerinde çalıştığına dair bazı haberler gündemi meşgul ederken, henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Öte yandan, Microsoft’un yeni oyun konsolu Xbox Scorpio üzerine çalışmalarını arttırdığı söyleniyor. Belki bu sene resmi açıklamalar yapılmayacak olsa da 2017’de yeni konsolları yakından takip edeceğiz gibi duruyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE