PS4 Sistem Güncellemesi 2.51’in Detayları

Sony, özellikle ince ayarlamaları ve geliştirmeleri içeren yeni PlayStation 4 sistem güncellemesini (2.51) yayımladı.

Kuzey Amerika ve Avrupa’daki kullanıcılara gelecek güncellemenin boyutu sadece 245MB olurken, ufak sistem bug’larını düzeltmeyi amaçlıyor. Yazılımın daha verimli çalışması ve operasyon kalitesinin geliştirilmesi güncellemenin ana iki eksenini oluşturuyor. Öte yandan, Mart ayında kullanıcılar tarafından bir bug keşfedilmişti: PS4 konsolu ‘’rest mod’’ dan çıkmasına rağmen, hala ‘’rest mod’’ da olduğuna dair bilgi yazısı ekranda kalmaya devam ediyordu. Bu hatanın, 2.51 güncellemesi kapsamında düzeltilmediğini hatırlatalım.

Kullanıcılarından gelen geri dönüşlere oldukça önem veren Sony, en son Morpheus Projesi gibi ileri teknolojilerinin geliştirilmesinde kullanıcıların katkılarını istemişti. Konuyla ilgili duyuruyu yapan, Sony’den üst düzey yönetici Shuhei Yoshida, 90 derecelik bir bakış açıyla dünyaya bakma olanağı veren bu yeni teknoloji için tüm kullanıcı yorumlarına, istek ve taleplerine ihtiyaçları olduğunu söylemişti.

Sony, 26 Mart 2015’de yayımladığı ‘’Yukimura’’ (versiyon 2.50) güncellemesiyle PS4 konsoluna Facebook arkadaşlarınızı listeye ekleyebilme, videolarınızı dailymotion gibi sitelerde paylaşabilme, kolayca screen shot alma gibi birçok yeniliği getirmişti.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE