PS4 İçin Poker Oyunu: ‘’Pure Hold’em’’

Texas Hold’em Poker oyunu olan Pure Hold’em’in geliştirmesi bağımsız oyun stüdyosu ‘’VooFoo Studios’’; yayımcılığı ise ‘’Ripstone Publishing’’ tarafından yapılıyor.

Oyun, 2015 yılı içerisinde PS4 ve Xbox konsollarıyla beraber PC’ler için de piyasaya çıkmaya hazırlanırken, Pure Hold’em’in oyun konsolları için yapılmış ilk Texas Hold’em Poker video oyunu olduğunu da hatırlatalım. PC sürümü, Steam üzerinden satılacak.

Görüntü kalitesi konusunda oldukça iddialı olan oyunda, ilk olarak en alt kattaki Joker isimli amatör masalarında başlıyorsunuz. Amaç, Masters isimli VIP masalarına yükselebilmek, bunun içinde yapmanız gereken şey gayet basit: ‘’kazanmak’’. Blöf yapabilmeli, rakiplerinizin kör bahislerini (small blind ve big blind) çalabilmeli, gerektiği zaman rest çekmeyi bilmelisiniz. Oyunun online multiplayer modu 8 oyuncuya kadar destekliyor ve bu sayede arkadaşlarınızla aranızda turnuvalar düzenleyebileceksiniz. Ayrıca, kart desteleri, masaların renkleri ve diğer detayları kendi tarzınıza göre dizayn edebileceksiniz.

Oyunun özel bir promosyonla geliyor. %40 PS4 indirimi yanında, PlayStation Plus üyeleri ayrıca %10’luk bir indirim daha elde edecekler. Ayrıca, Steam üzerinden oyunun PC sürümünü %50 indirimle satın alma imkânınız olacak.

Oyun konsolları için gerekli olduğunu düşündüğümüz poker oyunu ‘’Pure Hold’em’’ sayesinde arkadaşlarınızla evinizde konsol üzerinden poker oyanayabileceksiniz.

Oyunun, PS4 için özel yapılan fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

[youtube id=”wtja-09eo0g”]

 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE