PS ve Xbox’lara Tarım Oyunu ‘’Farming Simulator 15’’ Geliyor

Farming Simulator

Giants Software tarafından geliştirilen ve Fransız Focus Home Interactive’in yayımcısı olduğu ‘’Farming Simulator 15’’ için çıkış fragmanı yayımlandı.

Son dönemde, dünya da oldukça popüler hale gelen ‘’tarıma yöneliş’’ ve ‘’organik gıda yetiştirme’’ trendleri oyun dünyasını da etkilemeye başlamışa benziyor. Yapımcılar, PC için çıkan sürümü 1 milyondan fazla satan oyunu, şimdi de konsollara taşımaya karar verdiler.

Geliştirici Giants Software yaptığı açıklama da, oyunun PC versiyonuna nazaran görüntü kalitesinin arttırıldığı belirtirken, oyun severlere daha gerçekçi bir tecrübe yaşatmak istediklerini söyledi.

Adından da anlaşılacağı gibi, oyunda kendi çiftliğinizi kurup daha sonra da bu çiftliği yönetiyorsunuz. Yetiştirdiğiniz ürünlerin verimini arttırmanız, hayvanlarınıza bakmanız gerekirken, sattığınız tarım ve hayvan ürünleriyle yeni tarım makineleri alıp, hasadı arttırmaya çalışacaksınız. Farming Simulator 15’de, 140’dan fazla tarım aleti bulunuyor, ayrıca New Holland, Man, Deutz-Fahr gibi gerçek traktör markaları da oyun dâhil edilmiş durumda.

Oyunun sadece yeni nesil konsollara geleceği düşünülüyordu, ancak eski nesillere de geleceği açıklandı. Oyun, 19 Mayıs 2015 tarihinde Xbox 360, Xbox One, PS3 ve PS4 sürümleriyle piyasaya çıkacak. Aşağıda, oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

[youtube id=”1l3VLYZ20Dw”]

 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE