PS Store, God of War’ın Çıkış Tarihini Gösterdi

God of War'ın çıkış tarihi, kısa bir süreliğine, PlayStation Store üzerinde gözüktü.

Bilindiği üzere, God of War, 2018 yılının en çok beklenen oyunlarından biri. Oyunun sadece 2018 yılının ilk yarısında çıkış yapacağı biliniyor. Bunun dışında, çıkış tarihi ile net bir bilgi verilmemişti. Oyunun çıkış tarihi ile ilgili hala resmi bir açıklama yapılmadığını belirtelim. Ancak PlayStation Store, oyun sayfasını güncelleyerek oyunun çıkış tarihini gösterdi.

PS Store’a göre God of War, 22 Mart 2018’de çıkış yapacak. Bu tarihin sadece birkaç dakikalığına gözüktüğünü de belirtelim. Yani şu an God of War sayfasına bakıldığında bu tarih gözükmüyor. Bu güncellemenin ise durup dururken yapıldığını düşünmüyoruz. Bilindiği üzere yakın zamanlarda The Game Awards 2017 gerçekleştirilecek. Ondan sonra ise PlayStation Experience 2017 olacak. Biz de bu etkinliklerde, önemli duyuruların yapılacağını düşünüyoruz. Sony, PlayStation 4 için yaptığı oyunlarının çıkış tarihini, 2018’in ilk yarısı olarak duyurmuştu. Bu oyunlarının net çıkış tarihlerinin ise PlayStation Experience 2017 etkinliğinde duyurulmasını bekliyoruz. God of War’ın PS Store’daki sayfası da bu sebeple güncellenmiş olabilir.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE