PS Plus’ın Önümüzdeki Ay Vereceği Oyunlar Sızdırıldı

Söylentilere göre PS Plus'ın, Şubat ayında ücretsiz vereceği oyunlar belli oldu.

PlayStation Plus, ücretsiz vereceği oyunlar ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Henüz Şubat oyunları kesin olarak duyurulmadı ancak bu konu ile ilgili söylentiler ortaya çıktı. Her zaman olduğu gibi, bu söylentilerin de doğru çıkması bekleniyor.

PlayStation Plus, Şubat ayında kullanıcılarına Far Cry 4 ile Dark Souls II: Scholar of the First Sin verecek. Bu iki oyunun da yakın zaman içinde yeni oyunlarının geleceğini hatırlatalım. Serilerin son oyunları çıkış yapmadan önce PlayStation Plus’ın, bir önceki oyunlar ile ilgili çeşitli kampanyalar yapmayı sevdiğini biliyoruz. Dolayısıyla Far Cry 4 ve Dark Souls II: Scholar of the First Sin’in önümüzdeki ay ücretsiz olarak verilecek olması fazlasıyla yüksek bir ihtimal.

PlayStation Plus üyeliğinizin, bu oyunlara sahip olmak için yeterli olduğunu hatırlatalım. Eğer PS Plus üyesi iseniz, o ay için açıklanan oyunları, ay boyunca ücretsiz olarak edinebileceksiniz. PS Plus aboneliğiniz bulunduğu sürece, o oyunlar kütüphanenizde satın alınmış şekilde bulunuyor olacak. Siz de bu ücretsiz oyunları, dilediğiniz zaman indirip oynayabileceksiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE