PS Plus Alırsanız, Far Cry 4’e Sahip Olacaksınız

PlayStation Plus üyeliği alanlara, Far Cry 4 ücretsiz olarak verilecek.

PlayStation Plus’un ara sıra yaptığı ilgi çekici kampanyalar artık herkes tarafından merakla bekleniyor. PS Plus bu sefer, Şubat ayı oyunlarını duyururken, bir kampanya daha yaptı. Bu kampanya ise, hâlâ bir PS Plus üyeliği almamış olanlar için geçerli. Eğer 12 aylık PS Plus üyeliği alırsanız, ücretsiz bir şekilde Far Cry 4’e sahip olabileceksiniz.

Birkaç gündür, PS Plus’ın Şubat ayında Far Cry 4 vereceği söylentileri vardı. Biz de Şubat oyunları tahminimizi bu yönde kullanmıştık. Söylentiler kısmen de olsa doğru çıktı. Gerçekten de Şubat ayı içinde Far Cry 4’e sahip olabileceksiniz; ancak maalesef, hâlihazırda üyeliği olanlar bu kampanyadan yararlanamayacaklar.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için; şu anda aktif bir PS Plus üyeliğinizin bulunmaması yeterli. Yani şu anki üyeliğini uzatmak isteyenler, bu kampanyadan yararlanamayacaklar. Bu sadece üyeliği bulunmayan ve 12 aylık üyelik alacak kullanıcılar için geçerli olacak. Far Cry 4 kampanyası 29 Ocak – 12 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE