Project Cars’ın Çıkışı 3. Kez Ertelendi

Slightly Mad Studios’un yeni araba yarışı oyunu ‘’Project Cars’’ 7 Nisan 2015’de, PlayStation 4, Xbox One ve PC sürümleriyle piyasa çıkması planlanıyordu.

Dün gelen açıklama da, oyunun neredeyse tamamladığını söyleyen Slightly Mad Studios yetkilileri, sadece ufak hata ve buglarla karşılaşıldığı ve oyunu mükemmel hale getirmek için lansmanı Mayıs ayına ertelediklerini açıkladılar.

İlk olarak, Kasım 2014’te piyasaya çıkması planlanan oyun, önce Mart 2015’e sonrasında da, Nisan 2015’e ertelenmişti. Her seferinde kullanıcıların beklediğine değecek sloganıyla açıklama yapan firma, bakalım yüksek tuttuğu beklentileri karşılayabilecek mi?

Araba yarışı oyunları konusunda oldukça uzman olan oyun stüdyosu, ‘’Need for Speed: Shift 2009’’, ‘’Shift 2: Unleashed 2011’’, ‘’Test Drive: Ferrari Racing Legends 2012’’, ‘’World of Speed 2014’’ gibi başarılı oyunlara imzasını attı. Son projeleri olan ‘’Project Cars’’ ı çok gerçekçi bir araba yarışı olan tanımlayan stüdyonun geçmişteki tecrübesini de göze alırsak sıkı bir oyunla gelecekler gibi duruyor. Ayrıca, yakın zamanda oyunun kariyer modu tanıtılmıştı.

Bu tip gecikmelerden sonra kullanıcıların gönlünü almak için lansmanla beraber verilen hediyeler sizleri bekliyor olacak. Hediye detaylarını henüz bilmiyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE