Project Cars’da, 110 Farklı Yarış Pist Olacak

project cars oyun görsel

Geliştirici ‘’Slightly Mad Studios’’ yeni çıkacak araba yarışı oyunu ‘’Project Cars’’ ın 110 değişik yarış pisti ve 30 farklı lokasyon içereceğini duyurdu.

Gerçeğe yakın bir tecrübe oluşturma iddiasında olan oyun stüdyosu, oyun severlere Çin (Zhuhai International Circuit), İngiltere (Chesterfield), Almanya (Nürburgring) ve Fransa (24 saat yarışı olarak bilinen: Le Mans) gibi ülkelerde bulunan gerçek pistlerde yarışma imkânı sunacak. Ayrıca, her yarış pisti için özel geliştirmiş değişik versiyonların da olacağı belirtildi. Bütün bunların sadece lansmanla beraber geleceğini ve ilerleyen dönemlerde sayısının artacağını da hatırlatalım.

Lansmanının üç kere ertelenmesinin ardından, son olarak çıkış tarihi 8 Mayıs 2015 (İngiltere) olarak belirlenen ‘’Project Cars’’ ilk etapta yeni nesil konsollar olan Xbox One ve PlayStation 4’lere geliyor. Oyunun, Wii U’lara da gelmesi planlanırken, henüz çıkış ta

rihiyle ilgili bir detay paylaşılmadı.Gecikmelerden dolayı ötürü özür dileyen ’’Slightly Mad Studios’’, her ay ücretsiz DLC ile oyuna yeni bir arabanın dâhil edileceğini duyurmuştu.

Oyunla ilgili şu ana kadar yayımlanan videoları ve geliştirici firmanın geçmişte ortaya koyduğu çalışmaları incelediğimiz de, bizleri çok sağlam bir araba yarışının beklediğini düşünüyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE