Project Cars’a Yeni Araba: Megane R.S. 265

Project Cars’a yeni gelecek spor araba olan ‘’Megane R.S. 265’’ için bir tanıtım videosu yayımlandı.

Araba yarışı tutkunlarının dört gözle beklediği ama bir türlü piyasaya çıkarılmayan oyun olan Project Cars, toplamda üç kere ertelenmişti. Kullanıcılara uğrattığı hayal kırıklığını bir ölçüde de olsa telafi etmek adına, oyunun geliştiricisi ‘’Slightly Mad Studios’’, her ay yayımlanacak ücretsiz DLC ile yeni araçların geleceğini duyurmuştu.

Oyun stüdyosunun, özellikle araba yarışları konusunda oldukça uzman olması, çok iddialı bir yapım üzerinde çalıştıklarını düşündürüyor. Son erteleme sonrası ‘’Project Cars’’ ın neredeyse hazır olduğunu ama ufak bug’lar ve sıkıntıları çözmek için ekstra süreye ihtiyaç olduğunu söylenmişti. Stüdyonun, Shift 2: Unleashed ve Need for Speed: Shift gibi başarılı oyunları piyasaya getirdiğinide hatırlatalım.

Yakın zamanda, oyuna 0’dan 100 km’ya 2.8 saniye de çıkan ‘’Lykan Hypersport’’  isimli özel tasarım bir araç eklenmişti. Oyunun son olarak, Mayıs 2015’de PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Wii U sürümleriyle oyun severlerle buluşması bekleniyor.

Aşağıda, Renault Sport isimli fragmanı izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE