Project Cars’a Her Ay ‘’Ücretsiz’’ Olarak Yeni Araba Gelecek

Araba yarışı severlerin çıkmasını sabırsızlıkla bekledikleri ‘’Project Cars’’ a her ay yayımlanacak ‘’ücretsiz’’ DLC ile beraber yeni bir araba geleceği duyuruldu.

Slightly Mad Studios tarafından geliştirilen oyunun lansman tarihi, Kasım 2014, Mart 2015, Nisan 2015 olmak üzere toplamda 3 kere ertelenmiş ve oyun severleri büyük hayal kırıklığına uğramışlardı. Son olarak, oyunun Mayıs 2015 ortalarında, Xbox One, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle piyasaya çıkması bekleniyor.

Konuyla ilgili olarak üzüntülerini sıklıkla dile getiren oyun stüdyosu, bu gecikmeleri telafi etmek için kullanıcılarına birçok hediye vereceğini daha önce belirtmişti.

Project Cars’ın direktörü Andy Tudor, oyuna ilk olarak dâhil olacak özel arabanın 0’da 100km hıza 2.8 saniyede ulaşabilen Lübnan, Beyrut’ta kurulmuş W Motors tarafından üretilen ‘’Lykan Hypersport’’ olduğunu açıkladı. Bu aracın, Kasım 2014’de ‘’DriveClub’’a eklendiğini de hatırlatalım.

Özellikle, ’’Need for Speed: Shift 2009’’, ‘’Shift 2: Unleashed 2011’’, ‘’Test Drive: Ferrari Racing Legends 2012’’, ‘’World of Speed 2014’’ gibi yarış oyunlarını geliştiren ve bu konuda uzman olan oyun firması ‘’ Slightly Mad Studios’’ un kaliteli bir araba yarışı yapmasını bekliyoruz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE