Project Cars, PS4 İçin 1080p, Xbox One İçin 900p Olacak

Piyasaya çıkışına sayılı günler kalan ‘’Project Cars’’ için oyunun geliştiricisi ‘’Slightly Mad Studios’’ bazı teknik detaylar paylaştı.

Oyunun, PlayStation 4’ler için 1080p ve Xbox One için 900p olarak çıkacağı belirtilirken, iki konsolunda 60fps’de çalışacağı teyit edildi. Hatta bu sebepten ötürü ekranı bölen herhangi bir oyun modu yer almayacak. PC sürümü için ekran çözünürlüğünün 12K’ya kadar gidebileceği paylaşılan bir diğer detay.

Multiplayer mod da Xbox One vePlayStation 4 üzerinden 16 pilot aynı anda yarışabilecekken, bu rakam PC sürümünde 32 pilota çıkmış durumda.

Sırasıyla Kasım 2014, Mart 2015 ve Nisan 2015 olan üç lansman tarihi de ertelenmiş ve son olarak oyunun Xbox 360, Xbox One, PS4, Wii U ve PC sürümleriyle Mayıs 2015 ortası çıkması planlanmıştı.

Aksaklıklardan ötürü her ay oyuna ücretsiz DLC ile yeni bir araba ekleyeceğini söyleyen ‘’Slightly Mad Studios’’ oyun severlerin gönlünü almaya çalışmıştı. Özellikle, araba yarışı oyunların da uzmanlaşmış stüdyonun ‘’Project Cars’’ la çok iddialı bir giriş yapması bekleniyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE