Project Cars, Bu Hafta Oyun Severlerle Buluşuyor

Araba yarışları konusunda uzman olan oyun stüdyosu ‘’Slightly Mad Studios’’ tarafından geliştirilen ‘’Project Cars’’ bu hafta oyun severlerin ilgisine sunulacak.

İlk olarak Kasım 2014’de çıkması beklenen oyun, sırasıyla Mart ve Nisan 2015 tarihlerine 2 kere ertelenmişti. Oyunun son lansman tarihi 8 Mayıs 2015 olarak belirlenmişti ve görünen o ki çıkışa hazır durumdayız.

Toplam da üç kez ertelenmesinin ardından, oyun severlerin beklediklerine değeceği açıklamasında bulunan ‘’Slightly Mad Studios’’, oyuna 65 araba dâhil etmiş durumda. Öte yandan, her ay çıkacak ücretsiz DLC ile beraber yeni bir aracın da ekleneceğini hatırlatalım. Ayrıca oyunun dijital kopyasını ön siparişle alanlara da yeni araçlar gelecek.

30 değişik yer de ve 110 farklı pistte yarışabileceğiniz oyuna, Çin (Zhuhai International Circuit), İngiltere (Chesterfield), Almanya (Nürburgring) ve Fransa (24 saat yarışı olarak bilinen: Le Mans) gibi gerçek yarışlar da ilave edilmiş durumda. PlayStation 4’de 1080p, Xbox One’da 900p ve PC’de 12K çözünürlükle çalışacak oyunun konsol sürümlerin de 60fps olacağını da yeniden hatırlatalım. Wii U sürümünün de çıkacağı teyit edilmiş ama henüz bir çıkış tarihi paylaşılmamıştı.

Uzun zamandır takip ettiğimiz ‘’Project Cars’’ ın çok iddialı bir çıkış yapacağını düşünüyoruz, bakalım satış rakamları ne düzeyde olacak.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE