Prison Break Ekranlara Geri Dönüyor

Fox’un yaptığı açıklamaya göre ‘’Prison Break’’ in devamının çekilmesine karar verildi.

Hatırlarsanız geçen sene ‘’24’’ dizisi içinde ‘’24 Live Another Day’’ adında yeni bir sezon yayımlanmış ve son olarak ‘’24 Reboot’’ isimli yeni sezonun çekimlerine başlanma kararı alınmıştı. Geçmişte beğenilen dizileri yeniden çekme furyasından ‘’Prison Break’’ de payına düşeni almışa benziyor. Bu arada, dizinin tek sezon mu yoksa birçok sezon mu olacağı belli olmamakla beraber, yapımcılar izleyicilerin talebine göre karar verecekler.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Fox’un CEO’su Gary Newman, Ocak 2015’den itibaren diziyi yeniden çekmeyi planladıklarını belirtirken, mükemmel bir serinin izleyenleri bekleyeceğini belirtti. Fox ekranlarında 2005 – 2009 yılları arasında, toplamda 4 sezon oynayan ‘’Prison Break’’, ilk sezonundan itibaren akıl oyunlarıyla dolu ‘’hapisten kaçış öyküsüyle’’ izleyicileri etkilemeyi başarmıştı. Dahi olan Michael Scolfield’in idama mahkûm edilen abisi Lincoln Burrows’u hapisten kurtarması teması üzerine kurulu ‘’Prison Break’’ in yeni bölümlerinde hangi konuların işleneceğine dair henüz bir açıklama yapılmadı.

24 ve Prison Break gibi dizilerde, senaryoların seyirci tarafından biliniyor olması büyük avantaj oluştururken, öte yandan hikâyenin uzaması bazı durumlarda izleyicileri sıkabiliyor. Riskli bir karar olmasına karşın Fox, yeni sezonların da ilgi göreceğinden emin görünüyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE