Power Dizisinin 3. Sezonu İçin Anlaşmaya Varıldı

İlk iki sezonu oldukça beğenilen ‘’Power’’ dizisi için 3. sezonun çekilmesi kararı aldı.

Amerikan TV kanalı ‘’Starz’’ da 7 Haziran 2015’den itibaren gösterilmeye başlanan dizinin devamının çekilmesi çok büyük bir sürpriz olarak değerlendirilmedi. Power’ın 2. sezonunun ilk bölümü 1.43 milyon kişi tarafından izlenmiş ve bu ilgi sezon sonuna kadar sürmüştü.

Her bir bölümü yaklaşık bir saat süren dizinin 3. sezonunun 10 bölümden oluşacağı da teyit edildi. Eylül 2015’de çekimleri başlayacak olan yeni sezonun ilk bölümünün 2016’ın yaz aylarında yayımlanması bekleniyor.

Senaryosunda ‘’Courtney Kemp Agboh’’ın imzası olan dizi de, James St. Patrick’in sıra dışı ve macera dolu hayatı konu ediliyor. Ghost (Hayalet) lakaplı olan James, bir taraftan Manhattan’ın varoşlarında büyük bir uyuşturucu imparatorluğu kurarken, öbür taraftan da şehrin elit kesimine hitap eden bir gece kulübünün patronudur. Birbirinden tamamen farklı iki farklı dünya da aynı anda yer alan James, her ikisinde de başarılı olmak istemektedir.

Dizinin nasıl göründüğü hakkında fikir sahibi olmanız için birinci sezon pilot bölüm fragmanını aşağıda ilginize sunuyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE