Polonya’da Üzerinde Witcher’ın Geralt’ının Bulunduğu Pullar Basılıyor

The Witcher, geliştirici şirketinin ana merkezinin bulunduğu Polonya’da oldukça popüler. Hatta ülkenin başbakanı, 2011 yılında Obama’ya The Witcher 2’nin bir kopyasını vermişti. Şimdi ise ülkede, üzerinde Rivia’nın Geralt’ının resminin bulunduğu pulların satışa çıkması konuşuluyor.

Damien Monnier twitter hesabından pulun resmini paylaştı. Kullanıcılardan biri tweete The Witcher’ın Polonya için popüler kültürde en büyük ihracat kaynağı olduğunu söylerek yanıt verdi. Monnier’de karşılık olarak, votkanın ve domuz etinin The Witcher’ı geçebileceğini ancak, Witcher pullarının da oldukça mahcup edici olduğunu söyledi.

geralt-pul

2014 yılında, Obama özellikle The Witcher serisinin  Polonya’da önemli bir yeri olduğunu ve küresel ekonomi  için de iyi bir örnek olduğunu söylemişti.

The Witcher tartışmasız, Polonyadaki en iyi bilinen ve en çok oynanan oyun.Diğer oyunlar ise, Painkiller, Dead Island,Dying Light ve Gears ofWar: Judgment.

CD Projekt Red’s şirketinin fantastik serisi Witcher, Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin romanından uyarlanarak yapıldı.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE