Pokemon Go’ya Yeni Güncelleme Geldi

Arttırılmış gerçeklik (augmented reality) oyunu Pokemon Go’ya yeni bir güncelleme geldi.

Pokemonların atak ve savunma istatistiklerini içeren bu yeni güncelleme sayesinde savaşlarda nasıl performans gösterecekleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bu özelliği 5 level’ın üstü oyuncular görebilecekler. Öte yandan, oyunun içerisindeki bug’ları düzeltmeye yönelik bazı adımlarda atılmış durumda.

pokemon-go

Temmuz ayında piyasaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına almayı başaran Pokemon Go tüm zamanların en iyi mobil oyunu olmaya aday. Arttırılmış gerçeklik teknolojisinin video oyunlarda tam olarak kullanıldığı Pokemon Go, popülerliğini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Oyunun bazı ülkelerde yasaklanması söz konusu olurken ve güvenliği konusunda çok sık eleştiriliyor. Kullanıcıların oyun esnasında yaşadıkları kazalar, belirli noktalara Lure atılıp daha sonrasında saldırı gerçekleştirilmesi son dönemde basında yer alan haberler arasındaydı.

Şu an için oyunun önündeki en büyük engel bot kullanarak hileyle bir anda 40. level’a çıkan kullanıcılar. Niantic yaptığı açıklamalarda bu oyuncuların süresiz banlanacağını açık bir dille belirtmiş ve oyun içerisinde başka yazılımların kullanılmasına izin verilmeyeceğini söylemişti.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE