Pokemon Go’nun Son Güncellemesinde Neler Var?

Pokemon Go

Geçen ay yayımlanan Pokemon Go’ya peşi sıra güncellemeler gelmeye devam ederken şikâyet konusu olan bazı problemlerin çözülmesine çalışılıyor.

Oyunun geliştiricisi Niantic 8 Ağustos’ta çıkardığı güncellemeyle Pokemon toplarının hedefe ulaşması, iOS sürümü için pil tasarrufu modunun eklenmesi ve takip özelliği gibi birçok alanda düzenlemelere gitmiş durumda. Ayrıca Niantic yaptığı açıklamada ‘’Nearby Pokemon: Çevredeki Pokemonlar’’ özelliğini bazı kullanıcılar üzerinden test ettiklerini de belirtti.

Pokemon Go’nun şu an için arzu edilenin oldukça gerisinde olduğu düşünülüyor, fakat bu durumun farkında olan Niantic çalışmalarını hızlandırmaya devam ediyor. Oyunun bir noktadan sonra oldukça rutin bir hale dönüşmesi önemli eksiklerden biri olurken, son dönemde hile yapan oyuncular birçok kullanıcıyı Pokemon Go’dan soğutmuş durumda. Hileli programlar kullanarak bir anda 40. seviyeye yükselen oyuncuların banlanması gerektiği söyleniyor. Cep telefonuyla oynayanların pilinin 2 saat içinde bitmesi gene acilen geliştirilmesi gereken temel problemler arasında. Öte yandan oyunun tüm dünyadaki lansmanı henüz tamamlanmamış durumda. Her geçen gün yeni bir ülkede kullanıcılara sunulan oyunun popülerliğini giderek arttırması bekleniyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE