Pokemon Go Plus Bilekliği Eylül’de Çıkacak

Pokemon Go’nun akıllı bilekliği, planlandığı gibi Temmuz ayı sonunda değil de Eylül’de piyasaya sürülecek.

Henüz her yerde resmi olarak yayımlanmasa bile şu birkaç haftada bütün dünyada yayılmayı başaran Pokemon Go oyununun resmi aksesuarı olan Pokemon Go Plus bilekliğinin Temmuz ayı sonlarında çıkması bekleniyordu. Ancak Nintendo’nun açıklamasına göre, bu bilekliğin çıkışı, Eylül’e ertelendi.

Nintendo bu haberi, resmi Facebook hesabı üzerinden bir paylaşım ile duyurdu. Fakat bu ertelemenin dışında hiçbir bilgi verilmedi. Cihazın çıkış tarihinin neden değiştiği ya da bu tarih değişiminin bilekliğe ekstra özelliklerin getirilmesine sebep olup olmayacağı da henüz bilinmiyor.

Pokemon Go Plus bilekliğini kısaca açıklamak gerekirse; şekli saate benzeyen ve bileklik gibi kolumuza takacağımız bir akıllı cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Bu bileklik, oyunu oynadığımız akıllı telefonlarımıza bağlı olacak ve bize oyunla ilgili bildirim verecek. Yakınlarımızda Pokemon olduğunda ışığı yanacak ve PokeStop olduğunda da titreyecek olan Pokemon Go Plus’ın Temmuz ayında, 34.99 Dolar üzerinden satışa sunulacağı duyurulmuştu. Ancak şimdi Eylül’e ertelenen bu cihazın fiyatı hala aynı mı olacak, henüz bilinmiyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE