Pokemon Go Oyuncusu Bot Yardımıyla 40 Level’e Ulaştı

Pokemon Go’nun çıkmasının ardından birkaç hafta geçti ve insanlar maksimum level olan 40 level’e ulaşınca neler olduğuyla ilgili spekülasyonlar yapmaya başladı. Bazıları Master Ball’ın elde edilebildiğini düşündü. Pokemon Go oyuncusu Luca sayesinde –bot kullanarak 40 level olan oyuncu- artık ne olduğunu biliyoruz.

Luca bu başarısını Reddit’de paylaştı. Luca 40 level olur olmaz, 40 adet Ultraball, 40 adet Max Potion, 40 adet Max Revive, 40 adet Razz Berrie,4 tane Incense, 4 tane Incubator ve son olarak da 4 tane Lure kazandı. Ayrıca 4 tane de yarım saat içinde kazanılan XP’i ikiye katlayan Lucky Eggs elde etti.

Bununla birlikte, görünen o ki bir çok oyuncu oyunu kurallara göre oynarak 40. Level’e ulaşabilecekmiş gibi görünmüyor. Luca’nın bot kullanmasının sebebi botu kendisinin yapmış olması. Hedefe ulaşabilmesi için günde 50.000 XP’den fazlasını kazanması gerekiyordu.

XP kazanmanın bir yolu Pokedex’inize yeni bir Pokemon eklemek. Niantic, Pokemon Go için yeni planlarının oyuncularının birbirleriyle Pokemon takas etmelerine izin vereceklerini söyledi.

Luca, amacına hile kullanarak ulaşmış olabilir ancak imkansız gibi gözüken bir görevi bot kullanmadan başaran başka bir oyuncu daha var: Kuzey Amerikadaki bütün pokemonları yakalamak. Nick Johnson bu yolculuğunda birkaç yüz dolarını harcadı ancak kendisi bu durumdan hiç pişman değil.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE