Pokemon Go Oynarken Ceset Buldu

Dün erken saatlerde Amerika’nın Wyoming eyaletinde Big Wind nehrinin kıyısında bir ceset bulundu. Anlatılanlara göre cesedi 19 yaşındaki bir kız Pokemon Go oynarken buldu. Bununla birlikte yetkililer henüz bu bilgiyi onaylamadı.

“Şuanda soruşturma hala sürüyor” diyen Şerif “Otopsi tamamlandıktan ve neler olduğunu anladığımızda daha detaylı bilgi vereceğiz” diye açıklama yaptı.

Polislere ve Şerif’e cesedi oyun oynarken bulan kızla ilgili soru sorulduğunda cevap vermekten kaçındılar ve bunun onaylanmış bir bilgi olmadığını söylediler. Basında cesedin o bölgede yürüyüş yapan yerel bir sakin tarafından bulunduğu yazıldı. Yazının devamı şöyle:

“Ölüm sebebi doğal yollardan gerçekleşmiş kaza gibi görünüyor, boğulma ihtimali de söz konusu. Şuan bunları kanıtlayabilmemiz için elimizde yeterli kanıt yok ancak araştırmalar sürüyor.”

Cesedi bulduğu söylenen kız County 10 sitesine yaptığı açıklamada “Ben yerel bir su kaynağında Pokemon aramaya gelmiştim.” dedi.

Bir diğer Pokemon Go hikayesi de bir adam eşi doğum yaparken Pidgey yakalamaya giden bir adamla ilgili. Yetkililer oyunseverlere araba kullanırken Pokemon Go oynamamalarını söylüyor.

Tüm bunlara rağmen; oyun şuanda en çok indirilenler listesinde 1 numarada ve uzun bir sürede öyle olacak gibi.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE