Pokemon Go, Eski iOS Sürümlerinde Oynanmayacak

Pokemon Go, bazı Apple cihazlarından desteğini kesiyor.

Geçtiğimiz yılın popüler mobil oyunu Pokemon Go’dan uzun süredir bahsedilmiyor. Oyunla ilgili yorumlara bakıldığında, birçok oyuncunun oyunu bıraktığı görülüyor. Hatta Pokemon Go’nun ülkemizde resmi olarak hala çıkış yapmamış olduğunu da hatırlatalım.

Şimdi ise Pokemon Go, eski Apple cihazlarından desteğini çekeceğini açıklayarak gündeme geldi. Tabii eski Apple cihazları derken aslında, eski işletim sistemleri demek istiyoruz. Yani Apple cihazlarınızı iOS 11 sürümüne yükseltmediyseniz, maalesef artık Pokemon Go oynayamayacaksınız.

Pokemon Go’nun geliştiricilerinin yaptığı açıklamaya göre; Pokemon Go, eski işletim sistemleri kullanan iPhone ve iPad cihazlarından kaldırılacak. Yani oyun desteğini eski sürümlerden çektiği için, oyun bu cihazlarda çalışmamaya başlayacak. Bu değişiklik ise 28 Şubat’tan gerçekleşecek.

28 şubat 2018’de Pokemon Go’ya yeni bir güncelleme gelecek ve bu güncellemeden sonra oyun, iOS 11’den daha eski işletim sistemlerinde artık çalışmayacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE