PlayStation VR Beklenenden Çok Daha İyi Talep Görüyor

GameSpot’un dün yaptığı duyuruya göre Sony’nin sanal gerçeklik seti çoktan beklenilenden çok daha fazla başarıya ulaştı. Açıkmalaya göre, PlayStation VR’ın önümüzdeki tatil dönemi için daha fazla stok yapması gerekiyor.

Pazarlama müdürü Bob Puzon basın açıklamasında şöyle dedi: “PS VR bizim için harika bir başlangıç oldu. Sonuçlar beklentimizin çok çok üstünde. Tüketicilerimizin gösterdiği yoğun istek karşısında, önümüzdeki dönem için ek üretime geçeceğiz.”

Puzon, insanların bu deneyimi yaşamak istediklerini belirtti. İnternet üzerinden demoları satın alarak oynayabileceklerini ve harika zaman geçireceklerini söyledi.

Sony’nin resmi PlayStation VR kutusunda, kafaya takılan aparat ve iki adet kol, ve de yeni tasarlanmış PS kamera mevcut.  GameSpot’un tasarladığı kutu ise biraz farklı;  size bir eski model PlayStation kamerasını sunuyor ve  oyunlar  için 493$ ödemiyorsunuz.  Eğer ek olarak farklı oyunlar istiyorsanız, 500$’lık içinde  Until Dawn: Rush of Blood and Batman: Arkham VR gibi oyunları bulunduran paketi satın alabiliyorsunuz.

Eleştirmenler, eğer VR oynamaya can atıyorsanız, GameSpot’un 500$’lık paketinin ihtiyacınız olan her şeyi karşılayacağını söylüyor. Ayrıca eğer halihazırda bir Playstation 4’ünüz varsa ve VR’ın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız, bir çok oyunun daha çıkmasını beklemeniz tavsiye ediliyor.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE