PlayStation VR Bahreyn’de Görücüye Çıkıyor

Sony Computer Entertainment, PlayStation VR isimli sanal gerçeklik gözlüğünün 14 – 16 Ocak 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan Bahrain Gaming Experience’da yer alacağını açıkladı.

PlayStation 4’de oyun oynamak için özel olarak tasarlanan PSVR katılımcılar tarafından test edilebilirken, genel olarak sunulacak içeriklerin PlayStation Experience, San Francisco’da sunulan (RIGS: Mechanized Combat League, Until Dawn: Rush of Blood ve EVE: Valkyrie) aynı olacağı tahmin ediliyor. Öte yandan, Uncharted 4: A Thief’s End, Star Wars: Battlefront and Driveclub‘s Bikes PSVR’ın desteklendiği ve denenebilecek diğer oyunlar olarak karşımıza çıkıyor.

Öte yandan, 2016 yılında çıkacak olan PlayStation VR’ın sektöre ağırlığını koyması bekleniyor. Satış rakamları üzerine yapılan tahminlerde; 2016 yılının sonunda PSVR’ın 1.5 milyon adet ile en çok satış rakamına ulaşan sanal gerçeklik gözlüğü olması bekleniyor. Oculus Rift ve HTC Vive’ın ise beklenilen satış rakamı 1 milyon civarında.

Önümüzdeki sene; Playstation VR, Oculus Rift ve HTC Vive arasında geçecek olan savaş, şimdiden herkes tarafından merak ediliyor. Bu savaşın galibini ise, önümüzdeki aylarda göreceğiz.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE