PlayStation Plus’ın Ekim Ayındaki Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain de bu ay PlayStation Plus'ta ücretsiz olacak olan oyunlardan biri. 

Sony yaptığı açıklama ile, bu ay ücretsiz vereceği oyunları listeledi. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Amnesia: Collection, RIGS: Mechanised Combat League, That’s You, Monster Jam Battlegrounds, Hustle Kings, Hue ve Sky Force Anniversary oyunları Ekim ayı boyunca, PlayStation Plus üyelerine ücretsiz olacak. Ancak tabii ki PlayStation 4, PlayStation 3 veya PlayStation Vita sahibi iseniz, bu oyunların bazılarından yararlanabileceksiniz. Şöyle ki; maalesef her oyun, her platformda ücretsiz olmayacak.

PlayStation 4’te, bu ay ücretsiz oynayabileceğiniz oyunlar şunlar; Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Amnesia: Collection, RIGS: Mechanised Combat League, That’s You, Hue ve Sky Force Anniversary.

PlayStation 3’te ise; Monster Jam Battlegrounds ve Hustle Kings oyunları ücretsiz olacak.

PlayStation Vita için ise ücretsiz olacak oyunlar; Hue ve Sky Force Anniversary.

Bu oyunları ücretsiz oynayabilmeniz için PlayStation Plus üyeliğinizin bulunması gerektiğini ve bu kampanyanın Ekim ayının sonuna kadar süreceğini hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE