PlayStation Plus’ın Aralık Ayında Ücretsiz Vereceği Oyunlar Belli Oldu

PlayStation Plus üyeliğiniz varsa, bu ay içinde ücretsiz elde edebileceğiniz oyunlar açıklandı.

Bilindiği üzere PlayStation Plus, kampanyalarını yapmaya devam ediyor. Bu sefer de, 2017 senesinin, son ücretsiz oyunlarını veriyor diyebiliriz. Çünkü PlayStation Plus, Aralık ayı içinde ücretsiz vereceği oyunları duyurdu. Eğer PlayStation Plus üyeliğiniz varsa ve PlayStation 4, PlayStation 3 veya PlayStation Vita’ya da sahipseniz, bu ay içinde sizi bekleyen oyunlar şu şekilde;

PlayStation 4 için ücretsiz olan oyunlar; Darksiders II: Deathinitive Edition, Kung Fu Panda: Showdown of the Legendary Legends, Until Dawn: Rush of Blood, That’s You! ve Forma 8 olarak belirlendi.

PlayStation 3 için ücretsiz olan oyunlar, Syberia Collection ve Xblaze Lost: Memories olacak. PlayStation Vita için ise Forma 8 ve Wanted Corp ücretsiz olarak verilecek.

Bu kampanyanın 5 Aralık’ta başlayacağını belirtelim. PlayStation Plus’ı ilk defa kullanacaksanız, 14 günlük ücretsiz deneme hakkından yararlanabilirsiniz. PlayStation Plus’a katılmak isterseniz de bir aylık, üç aylık veya on iki aylık üyelik seçenekleri olduğunu hatırlatalım.

PlayStation Plus’ın ücretsiz Aralık oyunlarının tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE