Playstation Move, PSVR İle Birlikte Piyasaya Çıkıyor

Sony’nin Playstation VR başlık seti ekim ayında satışa çıkacakken, PS3’ün hareket kontrolcüsü Playstation Move da aynı tarihte mağazalarda satışa çıkacak. Paketleme ve üretim tanıtımlarının yapıldığı fotoğraflar internet ortamında gezerken, kontrol cihazının da çıkmasıyla iki ayrı paket olacak.

Avustralyalı site Press-Start’ın haberine göre, Playstation Move’ın Playstation VR için zorunlu olmadığı yazıyor. Ancak birlikte kullanıldığı takdirde,  VR oynarken sahip olunabilecek en zevkli ve heyecanlı deneyimi size sunacak.

Yazı şöyle devam ediyor: “Nerdeyse bütün Playstation VR’lar DualShock 4 kontrol araçlarını destekliyor ve bir çok oyun hareket kontrolcüleri gibi ekipmanlarla oyuncuların oyunların büyülü dünyasının içinde kendilerini kaybetmesini sağlayacak.”

“Örneğin, Batman:Arkham VR hareket kontrolcüleri olmadan oynanabilir. Bununla birlikte; her elinize DualShock Kontrol cihazlarını alacaksınız ve PS4 kamerası ellerinizdeki ışık çizgisini görebilecek.”

1 adet hareket kontrolcüsünün tek başına satılıp satılamayacağı henüz belli değil.

Amerika’da Playstation VR 13 ekimde 400$ fiyatla satışa çıkacak. Avrupa’da 399$, Birleşik Krallık’da 349$, Avustralya’da 545$ ve Japonya’da 44.980 ¥ (yeni). Satın aldığınız zaman paketin içinden kontroller ya da kamera çıkmayacak, bu ekipmanları daha sonra isterseniz siz kendiniz almak zorundasınız.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE