PlayStation Konsollarına Müzik Uygulaması ‘’Spotify’’ Geldi

Bugünden itibaren PlayStation 3 , Playstation 4 ve Xperia mobil cihazlarına müzik dinleme uygulaması ‘’Spotify’’ geliyor.

PlayStation Music adındaki program, Music Unlimited’ın yerini alacak. Bu arada, Music Unlimited üyeleri üzülmesinler, çünkü yeni uygulamanın Premium üyeliği sizler için 2 ay boyunca ücretsiz olacak.

Kullanıcılar, bu uygulama sayesinde bir yandan oyun oynarken, bir yandan da içeriğinde 30 milyondan şarkı barındıran ‘’Spotify’’ sayesinde müzik dinleyebilecekler. Sony, bu özelliğin PlayStation Vita’ya geleceğini henüz duyurmadığını da belirtelim.

Ücretsiz olarak iOS, Android veya PC’ize kurabileceğiniz ‘’Spotify’’a isterseniz ayda 10$ karşılığında Premium üye olabilir ve reklamlardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca, offline olarakta müzik ve daha kaliteli ses gibi diğer özelliklerde bu üyelik kapsamında.

Bu arada hatırlatalım, Türkiye’deki PlayStation kullanıcıları da yukarıda anlattığımız yeni uygulamanın nimetlerinden yararlanabilecekler.

Öte yandan, Xbox konsollarında şu an için Xbox Music uygulaması bulunmakta, konuyla ilgili açıklama yapan Microsoft yetkilileri, yakın zamanda ‘’Spotify’’ ın Xbox oyun konsollarında da olma ihtimali olduğunu belirttiler.

Hatırlarsanız, yakın zamanda, Xbox One’a Türkiye İş Bankası uygulaması eklenmişti. Uygulamalar dünyası, oyun konsollarını daha işlevsel yapmaya tam sürat devam ediyor, bakalım daha hangi yenilikler gelecek ?

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE