Playstation Japonya Temsilcisinin PS4 Hakkındaki Açıklamaları

Sony Interactive Entertainment Japonya ve Asya temsilcisi Atsushi Morita önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak Playstation Neo ve PS4’ün geleceği hakkında Japon dergisi Weekly Famitsu tarafından sorulan sorulara cevap verdi.

Morita, konsollar için her gün yeni bir şeyin ortaya çıktığını ve oyun endüstrisinin hızla geliştiğini belirtti. Oyun ve eğlence dünyası arasındaki ince çizginin bulanıklaştığını söyleyen Morita oyun endüstrisinin içinde olmanın dış dünyayla olan ilişkiyi tamamen kesmek olduğunu belirtti.

Bilgisayarlar ve akıllı telefonların da büyük bir devrimin içinde olduğunu ve yüksek teknolojili PS4 Neo’yu piyasaya sürerek rekabeti daha da arttırdıklarını söyledi.

Morita’ya PS4 için bir fiyat indirimi olup olmayacağı sorulduğunda ise net bir cevap veremeyeceğini söyledi. PS4 satışları için geliştirdikleri stratejinin tamamen çıkardıkları bir çok PS4’e özel oyunla alakalı olduğunu ve böylece başarılı olduklarını açıkladı. Bu yüzden stratejilerinde hiçbir değişik yapmayacağını da belirtti.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE