PlayerUnknown’s Battlegrounds’da İnternet Hızınıza Göre Eşleşme Alabileceksiniz

PlayerUnknown’s Battlegrounds'da pinglerinizin yakın olduğu oyuncular ile oynamanız mümkün olacak. 

En popüler oyunlardan biri olan PUBG’da bilindiği üzere, oyuncuların pinglerinin birbirinden farklı olması, oyunda sorunlara yol açabiliyor. Geliştirici ekip de bu konu ile ilgili bir açıklama yaparak, bu sorunu bir hafta içinde çözeceklerini söyledi.

Oyuna gelecek bir sonraki güncellemede, oyunun eşleşme sistemi değişecek ve artık, ping değerinize bir eşleşme alacaksınız. Yani artık oyunu oynadığınız insanların pingi sizinkiyle neredeyse aynı olacak. Tabii bu değişikliklerin sunucuları da etkileyeceğini belirtelim. Amerika sunucusunda 100, Avrupa sunucusunda da 50 ping alıyorsanız, oyunun sistemi sizi hemen Amerika sunucusunda oynatmayacak. Çünkü bu sisteme göre, düşük ping değerine sahip olan oyunculara öncelik verilecek. Siz nasıl ki Amerika sunucusuna yüksek ping değerinizden dolayı kolaylıkla giremeyecekseniz; Çinli bir oyuncu da yüksek ping değerinden dolayı, bizim oynadığımız sunuculara bağlanamayacak.

Bakalım PUBG’ın bu yeni eşleşme sistemi oyuncuları nasıl etkileyecek, bekleyip göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE