PlayerUnknown’s Battlegrounds’a Yeni Bir Harita Ekleniyor

PUBG'ın 3. haritasını, Mart ayı içinde görebileceğiz. 
PUBG

Bilindiği üzere PlayerUnknown’s Battlegrounds için üçüncü haritanın geleceği söylenmişti. Ancak bu yeni haritanın ne zaman geleceği ya da haritanın nasıl olacağı ile ilgili en ufak bir bilgi verilmemişti. Geliştirici şirket bu konuya az da olsa açıklık getirdi ve yeni haritayı Mart ayı içerisinde göreceğimizi söyledi.

Geliştirici ekip oyun ile ilgili yaptığı açıklamada; oyunun ve sunucuların performans sorunlarıyla ilgilendiklerini ve bunların ekibi meşgul ettiğini söyledi. Ayrıca oyunun hileci oyuncular için oldukça yoğun çalışmalar yaptığı da biliniyor. Bu süreçte geliştirici ekip de amacından biraz uzaklaşmış oldu. Ancak kısa süre önce verdikleri sözleri de unutmayan ekip, oyuna ekleyecekleri şeyleri oyuncularına önceden gösterecek. Bunların içinde de şu an herkesin ilgisini çeken şey, oyuna eklenecek olan üçüncü harita. Geliştirici ekip, Mart ayı sona ermeden, haritayı bizlere göstereceklerini söyledi. Biz de bu haritanın oyuna eklenmesinin çok uzun zaman almayacağını umuyoruz. Oyunun yeni haritası yaz aylarına doğru oyuna eklenebilir. Bu yeni harita dışında ise oyuna neler gelecek, bunları henüz bilemiyoruz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE