PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam Aile Paylaşımı Özelliğini Kapattı

PUBG, hilecilerin önüne geçmeye çalışıyor. 

Bilindiği üzere sürekli kırdığı rekorlarla ve büyük başarılarıyla adından söz ettiğimiz PlayerUnknown’s Battlegrounds, bir süredir hile kullanan oyuncularına savaş açtı. PUBG’da hilecilerin ne kadar fazla olduğu biliniyor ve elbette geliştirici ekip, zaman zaman bu konu ile ilgili yeni adımlar atıyordu. Ancak bu sefer farklı bir önlem uygulayan geliştirici ekip, Steam üzerinden aile paylaşımı özelliğini kapatmaya karar verdi.

Artık PlayerUnknown’s Battlegrounds oynarken, Steam’deki aile paylaşım özelliğini kullanamayacaksınız. Geliştirici şirket bunun sebebinin; aile paylaşım özelliğinin zayıf noktaları bulunması olduğunu söyledi. Steam’deki aile paylaşım özelliği ise; sizin kütüphanenizdeki oyunları, aile paylaşımına eklediğiniz kişilerin kullanabilmesi anlamına geliyor. Bu özellik bazı durumlarda çok verimli olsa da bu kadar çok hile kullanılan bir oyun için bu özelliğin kapatılması doğru bir karar olabilir.

Ayrıca PUBG oynarke  hesabınızın banlanmaması için de dikkatli olmanızı öneriyoruz. Zira daha önce de belirtilmişti ama hatırlatalım; oyun dosyalarında değişiklik yaptığınızda hesabınız banlanabilir. Bu arada geliştirici şirket, yeni bir anti hileci sistem geliştirdiğini de söyledi. Bu sistem ile de oyuna sızabilen uygulamalar engellenecek. Bu yeni sistem de kısa bir süre sonra denenecek.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE