PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile, En Çok İndirilen Oyun Oldu

PUBG'ın mobil versiyonu, 100'de fazla ülkede 1 numara oldu. 

Yine bir PlayerUnknown’s Battlegrounds haberi ve yine büyük bir başarı… Popüler oyun PUBG’ın mobil sürümü, çıkışından bir hafta bile geçmeden en çok indirilen oyunlar listesinde 1 numara olmayı başardı. 19 Mart 2018 tarihinde her bölgede indirilmeye açılan yeni oyun, hem iOS hem de Android platformlarında oynanabiliyor.

Bilgisayarlarımızda oynamaya alıştığımız ve yakın zamanda konsollarda da oynamaya başladığımız oyun PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın yeni mobil sürümü, oyunun klasik versiyonunun bütün özelliklerini barındırıyor. Şu an en çok ilgi gören oyunlardan biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile hakkında yapılan yorumlar da oldukça pozitif yönde ilerliyor. Pek çok ülkede ve bölgede oldukça saygı duyulan mobil oyunun hem standart halindeki her şeyi barındırması hem de akıcı ve sezgisel olması oyuncuların en çok etkilendiği özelliklerden biri oldu. PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın mobil platforma aktarılırken oldukça başarılı bir çalışma yapıldığını söyleyebiliriz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ı App Store ve Play Store uygulamalarından ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE