PlayerUnknown’s Battlegrounds İzlenme Sayısında League of Legends’i Geçti

Twtich izlenme rakamlarına bakıldığında PlayerUnknown’s Battlegrounds’un, ikinci sıradaki League of Legends’i geride bıraktığı görülüyor.

Twitch’in yeni raporlarına göre geçtiğimiz hafta PlayerUnknown’s Battlegrounds, 16,9 milyon saat izlendi. En popüler oyunlardan League of Legends’ın ise izlenme saati, 15 milyon olarak yayımlandı. PlayerUnknown’s Battlegrounds’un bu şekilde League of legends’i geride bırakması elbette ki çok büyük bir adım; ancak bu izlenme raporlarında birinci sırada, diğerlerine göre yüksek bir farkla, Dota 2’nin bulunduğunu da belirtelim. Geçen haftaki listeye göre Dota 2’nin Twitch izlenme sayısı 30,6 milyon saat olarak gözüküyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds’un Dota 2’ye yaklaşmasına elbette ki daha çok var; ancak League of Legends’i geçerek ikinci sırayı elde etmeyi başaran PlayerUnknown’s Battlegrounds’a başarılar diliyoruz. Bu popüler oyun, yakın zamanda Dota 2’yi bile geçebilir.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un bir süredir sık sık güncelleme aldığını da hatırlatalım. Haftalık ve aylık olmak üzere düzenli güncellemelere sahip oluyordu PlayerUnknown’s Battlegrounds. Ancak geliştirici şirketin söylediğine göre; artık güncellemelerin düzenli bir takvimi olmayacak. Bu değişen takvim de oyunun izlenme oranlarını etkileyecek mi, hep birlikte göreceğiz.

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE