PlayerUnknown’s Battlegrounds 6 Ayda Tamamlanacak

Şu anda erken erişimde olan oyun PlayerUnknown’s Battlegrounds’un geliştirici ekibi, oyunu 6 ay içinde tamamlayacaklarını söyledi.

Oyunlar erken erişime açıldığında, bunun bazen kötü sonuçlanabileceğini biliyoruz. Hatta şirketler oyunu tamamlamadan, erken para kazanmaya başlamak için bile erken erişime açabiliyorlar. Bu süre içinde oyunların geliştirilme süreci devam etmiş oluyor. Yani erken erişimdeki oyunların, ne zaman bizlerle en son halini almış şekilde buluşacağını kestirebilmek, her zaman kolay olmuyor. Bazı durumlarda oyunların beta sürecinden çıkması yılları bulurken, bazen de oyunlar bu süreçte iptal edildi. Olan da, erken erişimdeyken oyuna para yatıranlara oldu haliyle. PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın geliştiricisi, kendi dürüstlüğüne ve verdiği sözlere oldukça önem veriyor olmalı; çünkü tam olarak ikinci kez, oyunu 6 ay içinde bitireceğini söylüyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın geliştiricisi bunu şu sözlerle açıklıyor; “Oyunumuzu piyasaya sürdükten sonra bazı sözler verdim ve bunlar tamamen benim dürüstlüğüm ile alakalı. Oyun sektörünü tamamen bilmiyorum ama oyunların geliştirilme sürecinin zaman zaman zorlaştığını biliyorum. Oyunumu geliştirmek için bu takımı bulduğumda, kendimi ne kadar şanslı hissettiğimi size anlatamam. E3 boyunca çıplak bir şekilde koşup, tarihin en berbat PR deneyimini yaşayabilirim ama bu oyunu kesinlikle 6 ayda bitireceğim.”

Umarız her şey planladıkları gibi gider de oyunseverler, bu çok konuşulan oyuna bir an önce kavuşurlar. PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın Steam üzerinde erken erişimde olduğunu hatırlatalım.

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE