Piyasaya Çıkış Öncesi Fallout 4 PS4’de Problemler Var

10 Kasım 2015’de piyasaya çıkacak olan Fallout 4’ün PlayStation 4 sürümünde bazı problemler olduğu iddia edildi.

Lansman öncesi oyunu PS4 üzerinden oynama imkânı yakalayan bazı kullanıcılar, oynanış esnasında FPS’nin 30’un altına düştüğünü hatta tek hanelerin görüldüğünü belirttiler. PlayStation haberleri konusunda içeriden bilgi almayı başaran Tidux isimli Twitter kullanıcısı da attığı Tweet’te grafik kalitesinde sıkıntı olmadığını ama FPS’de ciddi düşüşler yaşandığını açıkladı.

Fallout 4’ün 1.01 yamasıyla beraber çıkacağı belirtilirken, öte yandan Bethesda’nın sorundan haberdar olduğu ve FPS’yi  lansman öncesi istenilen düzeye çekeceği beklentisi hakim.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleriyle oyun severlerin ilgisine sunulacak olan Fallout 4’ün konsollarda 1080p/30fps olarak çalışacağı belirtilmişti. 2016’dan itibaren oyuna gelecek DLC’lere 30 dolarlık DLC pass sayesinde sahip olunabilecek. DLC’lerin içeriği konusunda bir açıklama yapılmamış, fakat daha önce Fallout 3’de olduğu gibi yeni görevler, başarımlar ve itemların eklenmesi bekleniyor. Ek olarak oyuna birçok yeni modun geleceği ve oyun severlere bu konuda GTA 5’deki gibi geniş bir özgürlük alanı bırakılacağı açıklanmıştı. Şu an için oyunun iOS ve Android sürümü olan Fallout Shelter piyasada bulunuyor.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE