Pixels Filminin Türkçe Afişi Yayımlandı

Retro oyunseverlerin merakla beklediği, bilimkurgu – aksiyon filmi “Pixels” in, vizyona girmesine 2 ay kala Türkçe afişi yayımlandı.

Patrick Jean’ın ödüllü kısa filmi Pixels’in çok beğenilmesinden ilham alan ve Chris Columbus yönetmenliğinde çekilecek film, eski video oyunlarındaki kahramanların dünyayı ele geçirmesini konu alıyor. PacMan ve Donkey Kong gibi kültleşmiş video oyun karakterlerinin dünyayı ele geçirmeye çalıştığı filmde; Adam Sandler, Kevin James ve Michelle Monaghan gibi oyuncuların yanında; Game of Thrones dizisinden “Tyrion Lannister” karakteriyle tanıdığımız Peter Dinklage yer alıyor.

Film, ilk olarak 2010 yılında 3 dakikalık bir kısa film olarak yayımlanmış ve “Annecy International Animated Film Festival” ‘den ödül kazanmayı başarmıştı. İnternet de oldukça yüksek izlenme sayılarına ulaşan ve kısa sürede popüler olan kısa film, ünlü oyuncu Adam Sandler’ın da gözünden kaçmadı ve aynı isimle uzun metraj haline getirildi.

Uzun metraj film, 80’lerin New York’unda geçiyor ve filmde bilgisayarlardan kaçan PacMan, Donkey Kong, Frogger ve Uzay İstilacıları gibi dönemin efsane oyunları şehri yakıp yıkıyorlar.

Ülkemizde 21 Ağustos 2015 tarihinde vizyona girecek olan filmin Türkçe afişine, aşağıdan ulaşabilirsiniz.

pixels

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE