PewDiePie: Legend of the Brofist Geliyor

Ünlü youtube oyuncusu PewDiePie, yayımladığı video ile kendi oyunu olan PewDiePie: Legend of the Brofist’i tanıttı.

Youtube’un en büyük hayran kitlesine sahip yayımcısı olan ve oldukça eğlenceli olan PewDiePie, yazın çıkması beklenen kendi oyununu, kendine has üslubu ile izleyicilerine tanıttı. Retro tarzı ile dikkat çeken oyunun, IOS ve Android’e çıkması bekleniyor.

Oyunda, PewDiePie ve biri beyaz renkte ve diğeri siyah renkte olmak üzere 2 köpeği ile birlikte maceraya çıkıyoruz. Altın ve gümüş toplayarak, çeşitli silahları alıp bölümleri geçmeye çalışıyoruz. Haritası, efsane SNES oyunu olan Super Mario World’ü hatırlatan oyunda, bazı kısımlarda Shannon’u kurtarıp onunla da oynayabiliyoruz. Outerminds isimli firmanın geliştirdiği oyunun, yaz aylarında piyasada olması bekleniyor.

36 milyon abone ile, Yotube’da en çok abonesi olan sayfa unvanını elinde bulunduran PewDiePie’ın videoları ise, şu ana kadar toplam 8.5 milyar gösterim aldı. Gerçek ismi “Felix Arvid Ulf Kjellberg” olan İsveç’li oyuncu, geçtiğimiz yaz Youtube’dan yılda 4 milyon dolar kazandığını açıklamıştı. PewDiePie: Legend of the Brofist oyununu, PewDiePie’ın kendi anlatımıyla, aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

[youtube id=”v1DL3T-TGfA”]

 

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE