PES 2019’un DEMO Sürümü Yayımlandı

PES 2019'un demosu, konsollar üzerinden indirilebilir.

Merakla beklenen oyunlardan biri PES 2019’un demosu yayımlandı. Ancak bu demo şu anda sadece konsollar üzerinde yani Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilir durumda. Oyunun demosunun  PC sürümünün ise ne zaman geleceği henüz belli değil. Tabii ki Steam oyuncuları merakla bu demonun PC’ye de gelmesini bekliyorlar.

Pro Evolution Soccer 2019’un demosunun tamamen ücretsiz olduğunu da hatırlatalım. Bu demoda neredeyse oyunun tamamını oynuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Çünkü oyunun çevirim içi hızlı maç özelliği var ve ayrıca Co-op ve exhibition match modları da oyunda yer alıyor. Demoda oynayabileceğiniz takımlar ise şu şekilde: FC Barcelona, Liverpool FC, FC Schalke 04, Inter, AC Milan, AS Monaco, C.R. Flamengo, Sao Paulo FC, SE Palmeiras, Colo Colo, Fransa, Arjantin. Bu demo sürümünün düzenli aralıklarla bakıma alınacağını da belirtelim. Oyun, her Perşembe, UTC saat dilimine göre 04:00 – 08:00 saatleri arasında bakımda olacak. Demonun PC sürümünün ise oyunun Steam sayfasının güncellenmesi ile eklenmesi bekleniyor.

PES 2019’un demosunun tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Beğendiysen Oyla ! :)

0 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE