PES 2018’de, Ülkemizdeki Takımlar da Yer Alacak

Pro Evolution Soccer 2018’de Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Türkiye Milli Futbol Takımı olacak.

Konai, Türkiye Futbol Federasyonu ile sözleşme imzaladı. 14 Eylül 2017’de çıkış yapacak olan oyun PES 2018’de, ülkemizin takımları da yer alacak. Konami’in kullandığı teknoloji ile takımların resmi kıyafetleri ve futbolcuların görünümleri oldukça gerçekçi bir şekilde oyuna yansıtılacak. Oyuncular PES 2018’de Quaresma, Muslera, Belhanda, Van Parsie, Soldado, Oğuzhan Özyakup ve Valbuena, Pepe, Bafétimbi Gomis gibi futbolcular ile oynayabilecekler.

Beklenen oyun PES 2018’in ön sparişleri iki farklı şekilde olacak. Standart versiyonu PS Store’da 179 TL ile ön sipariş edilebiliyor. Özel hazırlanmış Barcelona versiyonu ise 209 TL olarak gözüküyor. Konami’nin Barcelona ile sponsorluk anlaşmasınun bulunduğunu hatırlatalım. Barcelona Edition’un kapağında Lionel Messi, Neymar, Luis Suarez, Andres Iniesta ve Rafinha bulunuyor.

Pro Evolution Soccer 2018’in şu anda ön siparişte olduğunu ve 14 Eylül’de yayımlanacağını hatırlatalım. PES 2018 PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformlarında aynı anda çıkış yapacak.

Beğendiysen Oyla ! :)

1 0

Yanıtla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE