PES 2017’nin Demosunu İndirebilirsiniz

Futbol severlerin merakla beklediği PES 2017’nin demo sürümü, bugün yayımlandı.

Eylül ayında satışa sunulacağı bilinen PES 2017’in tüm platformlar için demo tarihi, 24 Ağustos olarak belirtilmişti fakat oyunun demo sürümü ilk olarak, 23 Ağustos’ta Xbox One veya Xbox One S sahipleri için yayımlandı. Bugünden itibaren ise PES 2017 demosunu PlayStation 4 platformunda da indirebilirsiniz.

PES 2017’nin demo sürümünde lisanslı takımlar mevcut; Barcelona, Arsenal, Atletico Madrid ve Almanya oyunun demosunda yer alıyor. Ayrıca Barcelona da, PES 2017 tarafından lisanslanan Şampiyonlar Ligi için seçilebiliyor.

Dün oyunun erken demosuna ulaşma şansı bulabilen futbol severlerin, oyun ile ilgili yorumları oldukça olumlu. Gelen yorumlara göre PES 2017; oyuncularına, serinin en başarılı zamanlarına çok benzer bir oynanış sunmayı başardı. Ayrıca uzun zaman sonra oyunda Barcelona’nın olması da oyun ile ilgili olumlu yorumları artırdı. Futbol oyunlarının yılı olacak olan 2017’ye girmeden önce gelen bu demo, oyuncularını her yönüyle memnun etmiş görünüyor.

PES 2017’nin PC, PS4, Xbox One, PS3 ve Xbox 360 platformlarında 13 Eylül’de satışa sunulacağını da hatırlatalım.

Yorum Yaz

Mail adresi kullanıcılara gösterilmeyecektir. Zorunlu alanları doldurmayı unutmayın *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Sign Up

Canlı Yayındayız ! Hemen İzle
CURRENTLY OFFLINE